top of page

SUNDUĞUM HIZMETLER

Danışanlarımın kendilerini daha iyi anlamalarını sağlayacak etkili psikoterapi yöntemleri uyguluyorum ve hayatın getirdiği zorluklara karşı yeni tutumlar ve duygular geliştirmeleri için onları teşvik ediyorum. Bakırköy ve Beylikdüzü'ndeki ofislerde danışanlarıma ruh sağlığı hizmetleri sunuyorum. Ufak çaplı sorunlardan travmatik deneyimlere kadar geniş çaplı bir yelpazede her bireyin ihtiyaçlarına uygun psikoterapi sağlamaktayım.

Nurse Checking Girl
Distanced Couple
Konuşma Terapisi Çocuk

BIREYSEL DANIŞMANLIK

Son zamanlarda kendinizi moralsiz hissediyor, hiçbir şeyden keyif alamıyor musunuz? Bir uzmandan yardım alma zamanı gelmiş olabilir. Mevcut sorunlarınızı çözmek, kendi iç dünyanıza yolculuk yaparak kişisel farkındalık kazanmak, tepkilerinizi yeniden şekillendirmek ve yaşamın zorluklarıyla baş etmenizi sağlamak isterseniz, randevu almak için bana ulaşabilirsiniz.

ÇIFT TERAPISI

İlişkinizde yolunda gitmeyen şeyler mi var, kendizi çıkmazda hissediyor, problemlerinize ortak bir çözüm bulmakta zorlanıyor musunuz? Çiftlerin ilişkilerindeki uyumu ve doyumu artırmak, yaşadıkları problemleri çözmek, sağlıklı iletişim kurmayı öğrenmek ve ortak bir dil geliştirebilmek için doğru yerdesiniz.

ÇOCUK MERKEZLI OYUN TERAPISI

Çocuğun kendini ifade etmesi, kuralları öğrenme, sosyal yaşam ve ahlaki değerleri öğrenme, kendi iç dünyasındaki sıkıntıları çözme ve baş etmeyi öğrenmesine katkı sağlamak adına uygulanan psikoterapi biçimidir. Siz de çocuğunuzun ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız randevu almak için bana ulaşabilirsiniz.

bottom of page